Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Попов провалює Євро-2012

[08:10 01 июня 2011 года ] [ Комментарии, 1 июня 2011 ]

Підготовка столиці до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу насправді йде настільки повільними кроками, що київська влада боїться в цьому зізнатися.

Портал “Київ. Коментарі” двічі звертався до КМДА із запитом, в якому детально майже за кожним пунктом програми були поставлені питання щодо його виконання. Пропонуємо вашій увазі питання та відповіді.

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що планується реконструювати та збудувати 39 готелів. Які готелі та скільки було реконструйовано та збудовано в межах підготовки столиці до Євро — 2012?

Відповідь: У 2011 році планується введення в експлуатацію 8 готелів загальним номерним фондом більше 1,5 тисячі номерів, серед них: “Фермонт”, готель на Оболонській набережній, “Старо”, “Холідей Інн”, “Лейпциг”, “Ібіс”, “Парк готель”, готель по вул. Предславинській. Будівельні роботи по готелям “Феромнт”, на вул. Предславинській, 35, “Старо”, “Лейпциг” та “Ібіс” фактично завершені, наразі тривають роботи з облаштування інтер’єрів. Інші готелі перебувають на завершальних стадіях будівництва

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що протягом 2008-2011 років мають придбати 1264 одиниці рухомого складу, з них 645 вагонів метрополітену. Скільки одиниць було придбано обладнання рухомого складу метрополітену та громадського транспорту (трамваїв, тролейбусів, автобусів) у 2008-2011 роках?

Відповідь: Для підвищення рівня якості і комфорту міських перевезень у 2010 році придбано 10 автобусів особливо великої місткості марки ЛАЗ А291. У 2011-2012 роках за кошти кредиту ЄБРР містом буде придбано: 185 автобусів (довжиною 15 і 18 метрів), 185 тролейбусів (довжиною 12 і 18 метрів) та 50 вагонів метро.

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що буде збудовано перший міст Подільського мостового переходу. На якій стадії знаходиться будівництво Подільського мостового переходу?

Відповідь: З метою забезпечення введення в експлуатацію другої черги Подільського мостового переходу через Дніпро (від вул. Верхній Вал до проспекту Ватутіна), до квітня 2012 року місто планує збудувати дорогу від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна з будівництвом транспортної розв’язки на примиканні в урочища Горбачиха до мостового переходу. Крім того, передбачене будівництво заїзду з вул. Верхній Вал через Гавань на Подільський мостовий перехід.

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що Жулянський шляхопровід буде реконструйовано. Чи проводяться підготовчі роботи для реконструкції транспортної розв’язки Жулянський шляхопровід?

Відповідь: Замовником реконструкції транспортної розв’язки є “Укравтодор”, роботи виконуються за рахунок державного бюджету. За рахунок бюджету м. Києва фінансуються підготовчі роботи, до складу яких входять перекладання інженерних мереж та переселення мешканців із будинків, що попадають під знесення у зв’язку з реконструкцією транспортної розв’язки. Термін введення об’єкту в експлуатацію — перше півріччя 2012 року

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що має відбутися реконструкція проспекту Бажана, проспекту Перемоги з будівництвом підземних пішохідних переходів та вулиці М.Горького. На якому етапі ці роботи?

Відповідь: Реконструкцію шляхопроводів по проспекту Бажана планується завершити після проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Реконструкція пр-ту Перемоги — термін введення об’єкту в експлуатацію — травень 2012 року. Реконструкція вул. М.Горького — роботи розпочнуться в червні 2011р. Термін введення об’єкту в експлуатацію — травень 2012 року

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що має бути реконструйовано 42 гуртожитки, що знаходяться на балансі ВНЗ Києва. Скільки та які саме гуртожитки, що знаходяться на балансі ВНЗ Києва були реконструйовані?

Відповідь: В місті створена робоча група в складі представників КМДА, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Укрєвроінфрапроекту та КОДА, яка здійснила об’їзд гуртожитків з метою визначення їх стану та можливості залучення для розміщення вболівальників. Наразі ПАТ “Гамалія” здійснюється огляд і контрактування відповідних закладів.

Питання: Яка ситуація з реконструкцією з розширенням будівель Київської міської клінічної лікарні №6 на просп.Комарова,3 з її перепрофілюванням під лікарню станції швидкої медичної допомоги; реконструкція з розширенням Київської міської клінічної лікарні №17 у пров.Лабораторному,20 з розташуванням підстанції швидкої медичної допомоги;реконструкція будівлі міської станції швидкої допомоги на вул.Б.Хмельницького,37, міської клінічної лікарні №18 на бульварі Шевченка,18 та міської клінічної лікарні №16 на вул.Рейтарська,24; реконструкція корпусів міської клінічної лікарні №14 під Київській міський центр крові на вул. Зоологічній,3 та будівництва судово-медичного моргу Київського міського бюро судово-медичної експертизи на вул. Грінченка, 6/10?

Відповідь: До міської цільової програми включено реконструкцію 5-ти медичних закладів, а саме: приймального та спеціалізованих відділень київської міської клінічної лікарні №12, Київської міської станції швидкої медичної допомоги по вул.Б.Хмельницького,37Б, міської клінічної лікарні №14 під київській міський центр крові по вул.Зоологічна,3, приймального та спеціалізованогих відділень Олександрівської клінічної лікарні Києва, благоустрій та протизсувні роботи, центру інфекційних хвороб (1 черга) Олександрівської клінічної лікарні Києва.

Питання: Яка ситуація з проведенням відтворення історичного фонтану “Іван” на Європейській площі, реставрацією Печерської брами із заміною скульптури Архістратига Михаїла, відтворенням історичного фонтану на Софійській площі та на площі Льва Толстого, реконструкцією меморіального парку “Бабин Яр”, парку вічної слави, реконструкцією та благоустроєм парку “Володимирська гірка”, реконструкцією парків: “Нивки”, Партизанської слави, ім. М.Т. Рильського, розробкою концепції та проект створення науково-інформаційного комплексу ООН у Києві у Наводницькому парку?

Відповідь: У першому кварталі поточного року підготовлено переліки об’єктів культурної спадщини розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК “Олімпійській” та погоджено паспорти ремонту фасадів, покрівлі та відновлення окремих архітектурних деталей об’єктів культурної спадщини на зазначеній території. Виконання програми належить до основних завдань та компетенції Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу КМДА, яке володіє більш детальною інформацією.

Утім, якщо на деякі питання КМДА хоча б якось відповіла, то більшість питань залишилися без відповіді.

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що має бути збудовано шість автобусних станцій. Скільки збудовано нових станцій?

Відповідь: немає.

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що будуть збудовані другі виходи із метро станцій “Республіканський стадіон” та “Вокзальна”, станції “Львівська брама”, додаткові пасажирські переходи між станціями “Театральна” — “Золоті ворота”, проведена реконструкція пересадкового вузла між станціями “Майдан Незалежності” та “Хрещатик”, збудовано накриття над входами існуючих підземних пішохідних переходів 12 станцій і платформенною частиною станції “Дніпро”. Які роботи на цих об’єктах зараз проводяться?

Відповідь: немає

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 зазначено, що будуть збудовані 22 багатоповерхових паркінгів та 6 вантажних автомобільних терміналів на основних в’їздах в місто. Скільки паркінгів та терміналів вже збудовано?

Відповідь: немає

Питання: До Євро-2012, згідно цільової програми, мали побудувати 12 станцій на залізничному кільці в межах Києва. Скільки станцій вже побудували?

Відповідь: немає

Питання: У програмі підготовки до Євро-2012 вказано, що до Євро має бути проведено реконструкція Поштової площі та транспортної розв’язки на Ленінградській площі. Які роботи на цих об’єктах зараз проводяться?

Відповідь: немає

Питання: Згідно програми підготовки до Євро-2012, у Києві планувалось побудувати сміттєпереробний завод у Голосіївському районі та провести реконструкцію Деснянської та Дніпровської водопровідних станцій. Які роботи зараз проводяться?

Відповідь: немає

Світлана БАКУМОВЕЦЬ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.